NEREZOVÉ VANY

Výrobou nerezových van pro lázeňské a rehabilitační účely se firma Kronus zabývá od roku 1996.

Nerezové vany jsou určeny především k hydroterapiím a k aplikacím přísadových koupelí. Lze je použít pro koupele uhličité, sirné, jódové nebo koupele s různými rostlinnými přísadami. Obzvlášť vhodné jsou pro koupele v peloidech jako je rašelina, slatina nebo bahno. Další možnost je využití k aplikaci saturované vody.

Nerezové vany jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli (matriály AISA 316L a AISI 304L)  zaručují odolnost proti korozi u všech používaných hydroterapií a přísadových koupelí.

V nabídce firmy Kronus jsou vany s integrovaným ovládacím pultem pro napouštěcí baterie a oplachovou sprchu nebo bez něj.  Dále si lze vybírat vany podle toho, zda mají být připravené pro zazdění a obložení či opláštění nebo vany samostatně stojící. Rehabilitační a lázeňské nerezové vany je také možné vybavit podpůrným rámem.

Firma Kronus vyrábí i vany dvouplášťové, s možností ohřevu minerální přísadové vody ve vaně párou nebo horkou vodou.

Další alternativou výběru jsou sedací vany, vany pro dva nebo vany speciální (pro osoby tělesně postižené) a pod.

Všechny vany lze vybavit směrově nastavitelnými vodními masážními tryskami a  mikrotryskami s přisáváním vzduchu, které zvýrazňují masážní efekt.

Vany vyrobíme na zakázku nebo si můžete vybrat z již navržených van:

  • STAINLESS BALNEO- bez ovládacího pultu. Vana, která může stát samostatně bez nutnosti opláštění či obkladu, vhodná i pro koupele ve dvou
  • STAINLESS BALNEO SEMICIRCLE – půlkulatá vana s ovládacím pultem. Může stát samostatně bez nutnosti opláštění.
  • SPA STAINLESS BATHTUBE CLASSIC- vana s ovládacím pultem, obdélníkového tvaru, připravená pro zazdění nebo opláštění, uvnitř z obou stran kulatá (možnost koupele ve  dvou), s rámem nebo bez.
  • SPA STAINLESS BATHTUBE RECTANGULAR – vana s ovládacím pultem, obdélníkového tvaru, uvnitř z jedné strany kulatá, s rámem nebo bez.
  • SPA STAINLESS SITTING BATH – nerezová sedací vana pro koupele a masáže dolních končetin a zad

Všechny typy van vyrábíme v několika velikostech.